Araç İçi Güneşlik Monart Ambalaj / Ürünler / Oto Güneşlik / Araç İçi Güneşlik
Araç İçi Güneşlik

Araç İçi Güneşlik,

imalatımız vardır, oluklu mukavvadan oluşmaktadır ,ofset baskı ve laminasyon parlak ve mat selefon yapılabilmektedir,

 
Hızla gelişen ülke ekonomilerinde üretim ve üretilen ürünün satılmasıda bir hayli zorlaşmış ve buda paralelinde reklam sektörünü hızla büyüterek devasal bir sektör haline getirmiştir.
 
Sürekli yeni alanlarda reklam yapmaya ve ürün tanıtmaya çalışan reklam sektörü Monart Ambalaj olarak üstün teknolijiyle ürettiğimiz oto güneşlik vasıtasıyla hem ürünün reklamını en iyi şekilde yapa bilme fırsatı bulmuş hemde yazın kavurucu sıcaklarında otomobillerinin ön panellerini güneşin zararlı ışıklarından koruyarak iki taraflı bir karlılık göstermiştir.
 
Firmanızın bir kartviziti gibi görev yapan oto güneşlikler, renkli ve güzel tasarımlarıyla hem şık bir görüntü sağlıyor hemde kesintisiz reklamınızı yapıyor konumdadır.
 
Maliyetinin düşük olması bir çok marka olma yolundaki firmaların tercihi olarak ön sıralardadır.
 
 
Promosyon olarak dağıtılan araç içi güneşliksiz ciddi bir reklam maliyeti yükü getirmediği gibi geri dönüşü fazla olan bir reklam aracıdır.
 
Pratik ve kolay kullanıma sahip olan oto güneşlik aynı zamanda kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamaz.
 
Bu türlü amacınıza hitap edecek bu oto güneşliğine Monart Ambalaj farkı ve kalitesiyle çok uygun fiyatlara ve kaliteli ürüne sahip olabilmeniz için size bir telefon kadar uzağız arayın gelelim ve size en uygun ürünü sunalım.
 
Artık araclarda firmanıza hizmet edecek oto güneşlikler sayesinde.
 
Oto güneşlik imalatında doğru adres Monart Ambalaj San.Tic. Ltd. şti.