Ofset Baskılı Kutu Monart Ambalaj / Ürünler / Ofset-Kesimli Kutu / Ofset Baskılı Kutu
Ofset Baskılı Kutu
Kategori : Ofset-Kesimli Kutu
Ürün Tipi  : Ofset Baskılı Kutu
Ürün Kodu : OFK-01
Özellikler :
Ofset Baskılı Kutuda da koli üretimindeki gibi iddialı olan Monart Ambalaj bir çok müşterisine de bu alandada kaliteli bir baskı ve  hizmet sunmaktadır.

Bir çok sektörün kullandığı albenisi yüksek baskı kalitesi üst seviyede ve böylece ürünlerinin tanıtımında kusursuz bir görev üstlenen ofset baskılı kutular hızla daha çok talep edilmekte ve kullanılmaktadır.    
 
Gıda , kozmetik ve Aksesuar sektöründe çokça kullanılan ofset kutular firmamızda büyük bir özenle tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Genellikle dış yüzeyinde 230 gr,300 gr,350 gr,400 gr gibi kroma karton kullanıldığı gibi iç kısmına mikro ve mikro dopel le lamine edilerek üretilmektedir. Kroma kartonun üzerine yapılan ofset baskıyla içindeki ürünü birebir yansıtarak albenisi artırılmakta ve  kroma karton üzerine uygulanan selefon veya vernikle parlaklığı sağlanıp ürünün rafda fark edilmesi kolaylaştırılmaktadır. 
   
Sadece ürünü korumakla kalmayıp aynı zamanda satışını artırarak ciddi bir katma değer sağlar. 
 
Siz ürününüze odaklanın bırakın biz size en güzel tasarımla, en kaliteli kutuyu en uygun fiyata Monart ambalaj olarak firmanıza teslim edelim.
 
Baskılı koli seçeneklerinin daha gelişmiş versiyonu ve bir üst modeli olan Ofset Baskılı Kutu Çeşitleri, gıdadan elektroniğe, kişisel bakım ürünlerinden hediyelik eşya sektörüne kadar oldukça geniş bir kullanım alanına hitap eden. Geniş renk kartelası ile parlak ve mat baskı seçeneklerine sahip olan bu ambalaj kategorisi, reklam ve görselliğin daha ön planda olduğu alanlarda tercih edilerek çoklu avantaj sağlamada etkin rol üstlenmektedir. Ofset  Ambalaj olarak da adlandırılan, muhafazasını gerçekleştirdiği ürünün isim ve logosunu birebir baskı şansı tanıyan ofsetli kutu seçenekleri; ürünün korunması, sorunsuz bir şekilde taşınması, stoklanacağı alanlarda bozulup deforme olmadan saklanmasına olanak tanıdığı gibi, ekonomik reklam maliyetine karşın yarattığı albeni etkisi ile de tercih sebebi olmaktadır.
 
Marketler girdiğimizde en çok göze çarpan ve ambalaj tekniklerinin önceliğini oluşturan bu ambalaj tekniklerinin imalat ve tedarikini sağlayan kuruluşumuz, Ofset Kutu İmalatçıları arasında saygın kimliği ve tecrübeleri ile marka isimlerden bir tanesi olan, zamanında teslim ilkesi ile müşterilerini hiçbir zaman yarıda bırakmadan tam zamanında teslimat gerçekleştiren sorumlu bir kurumsal kimliğe sahiptir. Ofset Ambalaj Fiyatları ile de farkını tekrar tekrar ortaya koyan, sektörünün kalitesine karşın en ekonomik koşullu ambalaj tedarikini sağlayan firmamız, istenilen ebat ve adetteki kutuların imalatını gerçekleştirerek dilenen zamanda teslim etme alt yapısı ve donanımına sahiptir. Son sistem teknolojileri kullanarak özel yazılımlarla desteklenen bilgisayar ortamında istenilen resim ve yazıların birebir basımını yaparak emrinize sunuyoruz.
 
 

 

Foto Galeri