Karton Çanta Monart Ambalaj / Ürünler / Karton Poşet Çanta / Karton Çanta
Karton Çanta

Karton Çanta

Fuar lara katılacak firmaların kullandığı bir ürün olan karton çantalar her ebat ve her kalitede üretilmektedir. Genelde Amerikan Bristol karton kullanılır. Üzerine yapılan ofset baskı ile firmaların logoları iletişim bilgileri üzerine basılarak aynı zaman da güzel bir promosyon aracıdır.

Özellikle parakende satış yapan firmalarında kullandığı bir ürün olan karton çanta hem ürünün rahat taşınması hem de güzel bir reklam yapma için ideal bir üründür.

Kendinden desenli karton çantalar standart çantaların yerini almakta. Üretim aşamasında desen yapılan kağıtlara aynı zamanda baskıda yapılmaktadır.

Firmalara kurumsallık anlamında ciddi bir prestij katmaktadır.  Müşterilerin istediği ebat ve kalite de üretim yapan Monart Ambalaj müşterilerine bir telefon kadar yakındır.

Bristol çanta üretimi yapan Monart ambalaj 200 gr dan 350 gr a kadar Bristol kağıttan bir çok gramajda üretim yapılmaktayız.

Karton Çanta da tercih edilen Bristol kağıdın içi ve dışı beyaz renk olduğu için fazla ca tercih edilmektedir.

Amerikan Bristol aynı zamanda prüzsüz olmasından dolayı baskıya çok daha net göstermektedir.

Karton çanta larda sadece Amerikan Bristol kullanılmaktadır daha ekonomik olması açısından Kroma kartonda kullanılır. Bu kağıdın dış yüzeyi beyaz iç yüzü gri renktir. Genelde tek yüze baskı yapılmaya elverişlidir. Karton çanta yaptırmadan önce Monart Ambalaj olarak sizin için en uygun kalite ve fiyatı sunmamız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Arada aracı olmadan direk ürün ala bileceğiniz Monart Ambalaj sizlere cazip fiyatlarla en kaliteli karton çantayı üretir ve adresinize teslim eder.

Hemen hemen her sektör karton çanta kullanmaktadır. Kullanan sektörler kozmetik sektörü, Giyim mağaza sektörü, Pastane sektörü, Eczane sektörü bunlardan bazılarıdır.

Hastane karton çantaları, Pastahane karton çantaları, Gelinlik karton çantaları, Erkek takım elbise karton çantaları, Promosyon karton çanta, Tanıtım fuar karton çanta, Baskılı karton çanta, Baskısız karton çanta, Hediye karton çanta, Otel karton çantası,

Gibi birçok karton çanta üretimi yapmaktayız. Karton çanta imalatçı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.