Oluklu Mukavva Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Monart Ambalaj / Ürünler / Oluklu Mukavva / Oluklu Mukavva Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Oluklu Mukavva Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oluklu Mukavva Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler, Kutu üreticisinin müşterisi ve çevresi olan ilişkilerinin birliği zorunlu olması haricinde iyi olmasını da gerektirmektedir.  Ambalaja alınacak olan ürünü koli ve kutu üreticisi ne derece iyi yapmak ve teslim etmek mecburiyetinde ise bunun yapımında ölçülerin ve açıların da doğru verilmesi müşteriye düşen önemli görevler arasındadır. Üretimle ilgili gidilecek tüm değişiklikler müşteriye haber verilmeli ve onayı alınmalıdır.  Üretici firma şirketinin sahip olduğu ve üretebileceği kapasite bilgisini kendi bünyesinde belirlemeli ve müşterilerinden siparişlerini buna göre almalıdır.  Üretimi yapan firmanın ise kullanacağı en iyi ve en yeni ham maddeyi seçmesi ve kullanması gerekir.

 

 

Mukavva üretimi numune tipi taban alınarak üretilmektedir. İstenilen ve sipariş edilen ürün çeşidinin kullılabilir olması, ölçülerinin verilmesi ve ölçülerin alındıktan sonra iş bitiminde en avantajlı ve işe yaraya şekilde kullanılabiliyor olması çoğu zaman hem kullanıcı yani müşteri için hem de üreticinin kazancını artırması açısından çok önemli ayrıntılardandır.  Kutu boyutları, eni ve boyunun belirlenmesi hem kullanıcının içerisine alacağı ürünleri en iyi şekilde yapması açısından hem de üreticiye kolaylık sağlaması açısından büyük bir avantaj çeşididir.