Oluklu Mukavva İmalatı Monart Ambalaj / Ürünler / Oluklu Mukavva / Oluklu Mukavva İmalatı
Oluklu Mukavva İmalatı
Kategori : Oluklu Mukavva
Ürün Tipi  : Oluklu Mukavva Koli ve Karton Kutu
Ürün Kodu : Olk-03
Özellikler :
İstediğiniz kalitede istediğiniz ölçüde ve istediğiniz adette baskılı baskısız her türlü koli ve kutu üretimi yapmaktayız.
 
Her geçen gün kullanım alanı hızla artan ve ülkemizde tüketimi buna paralel yükselen Oluklu Mukavva Koli ve Kutular Monart ambalaj isminin kalitesinde ve güvencesinde sizin için üretilmekte sizin için stoklanmaktadır. 
 
Oluklu mukavvadan üretilen karton kutular her kesimden insanın ihtiyaçlarına çözüm haline gelmiştir. Tayini çıkmış Öğretmen,Polis, Devlet memurunun evini taşırken yada sıradan bir insanın taşıma sırasında ihtiyaç duyduğu bir ürün olan karton kutu teknolijik makinalarımız da istenilen ebat ve kalitede üretilmektedir.
 
Taşıma kolisi, sevkiyat kolisi,kitap kolisi,tablo kolisi,tabak kolisi, kırılacak kolisi gibi bir çok isimle adlandırılan ürün genel ismiyle Karton kutu olarak bilinmektedir.
 
Avrupa standartlarında üretim yapmayı hedefleyen Monart Ambalaj bu amacına kısa sürede ulaşmış ve takip edilen bir firma konumuna çıkmıştır.
 
Oluklu Mukavva, Siz isteyen biz tasarlayalım, Siz isteyin biz üretelim, Siz isteyin biz adresinize teslim edelim Monart Ambalaj farkıyla.
 

 

Foto Galeri