Oluklu Mukavva Monart Ambalaj / Ürünler / Oluklu Mukavva / Oluklu Mukavva
Oluklu Mukavva
Kategori : Oluklu Mukavva
Ürün Tipi  : Oluklu Mukavva
Ürün Kodu : Olk-02
Özellikler :

Oluklu Mukavva Nedir? Oluklu Mukavva Koli günümüz şartlarında vazgeçilemeyecek ambalaj ürünüdür. İçerisindeki ürünü zarar görmeden müşteriye ulaştırmak öncelikli görevidir. Bundan dolayı ürünüzün ihtiyaç duyduğu ambalaj özelliklerini bilmek ve bu doğrultuda doğru ambalaj ürününü seçmeniz bilmeniz gereken bir bilgidir. oluklu mukavva Oluklu Mukavva Hakkında Bilmek İstedikleriniz. Oluklu mukavva tabaka iki yüzeyi düz kağıt arasında bir başka kağıdın dalga yapılarak bir birine lamine edilmesinden oluşmaktadır. Bu tarz içerisinde sadece bir dalgalı ( ondüle ) olan ürünler tek dalgalı veya ince dalga ve kalın dalga olarak da ayrılır. Aynı zamanda ince dalga B kısa kodu ile adlandırılırken kalın dalga C kısa koduyla da adlandırılır. Bunlara ilavetende E dalga dalga olarak isimlendirilen tek dalgalı mikroda üretilmektedir. Hafif ürünlerin sevk edilmesinde ve taşınmasında bu ürün yeterli geleceği gibi daha ağır ve hassas ürünler için Dopel dediğimiz İnce ve Kalın dalganın birleşmesinden meydana gelen toplamda 5 kağıtdan oluşan ve iki dalgalı bir üründür. B+C dalga olarak da kısaca tarif edilen Dopel Oluklu mukavva koli dayanıklılığı üst seviyede amacına uygun bir üründür.

 

Ambalaj sektörünün sunduğu en geniş kapsamlı hizmet kapasitesine ve ürün seçeneğine sahip olan Oluklu Mukavva Koli Çeşitleri, hemen her sektörden eşya ve ürünlerin nakledilebilmesi ve uygun koşullarda saklanabilmesi için en geçerli çözümleri oluşturmaktadır. Çok farklı ebat ve boyut çeşitlemesine sahip olan, her türlü beklenti ve talep için ideal ambalaj seçenekler oluşturan, çevreci, doğa dostu yapısı ile geri dönüşüme ve ekonomiye kazandırılma imkanı bulunan Oluklu Mukavva Kolileri, gerek içerisine koyulan ürünlerin ulaşım ve taşınması gerekse uzun süreler güvenli bir şekilde depolanıp stoklanması için en elverişli koşul ve ortamları oluşturmaktadır. 
 
Sağlam yapısı, dayanıklı uzun ömrü ve yüksek mukavemet gücü ile son derece ağır olan yüklerin dahi sorunsuz taşınmasına olanak sağlayan, insan sağlığına ve doğaya zararı olmayan bileşenleri ile çevreci bir yönü bulunan Oluklu Mukavva Kutu çeşitleri, pratik kurulumu, sağladığı üstün standartlı avantajları, ekonomik fiyatları ile kulvarının en fazla talep alan seçeneğini oluşturmaktadır. Nem ve küften kolay kolay etkilenmeyen, bu sayede gıda ve tekstil sektörü başata olmak üzere tüm alanların imalatı olan ürünlerin elverişli koşullarda depolanmasını sağlayan bu ambalaj seçeneği, ekonomik fiyatları ve çoklu avantaj özelliği ile hayatımızı kolaylaştırmaktadır.
 

 

Foto Galeri