Taşıma Kolisi Monart Ambalaj / Ürünler / Karton Koli / Taşıma Kolisi
Taşıma Kolisi
Kategori : Karton Koli
Ürün Tipi  : Taşıma Kolisi
Ürün Kodu : KKoli-1
Özellikler :

Taşıma Kolisi olarak adlandırılan ürünümüz, ev taşınmalarında ofis ve diğer nakil işlemlerinde sizlere son derece yardımcı olacak bir araçtır. 60x40x40 ebatlarında üretilen ve istediğiniz adette sizlere teslim edilen, taşıma kolilerimiz tüm zamanınızı size bıraksın ve aynı anda tasarruftan da söz ettirsin. Monart ambalaj üretimi dahilinde olan taşıma kolileri ile, eşyalarınız güvende ve her daim sağlam kalacak.

 

Ev, ofis, mağaza ve tüm iş yerlerinde bulunan eşyaların taşınma esnasında yada farklı amaçlar için başka bir adrese nakliyesini sağlamada birinci dereceden sorumlu olan, kişi yada kuruluşlara eşyalarını transfer ederken büyük kolaylık sağladığı gibi, zamandan, yerden ve paradan da tasarruf sağlayan Taşıma Kolisi Seçenekleri, onlarca farklı ebat ve özelliklerde imal edilerek tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır. İçerisine koyulan eşya yada ürünleri olumsuz dış etkenlerden, kırılıp, çizilme, bozulup yırtılma gibi nahoş durumlardan koruyarak muhafaza eden Taşıma Kolisi Çeşitleri, işi bittiğinde kolayca katlanıp kaldırılabilen, geri dönüşüme kazandırılan, tabiat ve insan sağlığına zarar vermeden doğada hızla eriyip yok olan pek çok avantaja da sahiptir.
 
Çift oluklu kartondan imal edilen, yanlara koyulan açıklıklar sayesinde kolayca tutulup kaldırılarak kolay yükleme ve boşaltma sağlayan bu ambalaj seçenekleri, pratik taşıma, alandan tasarruflu stoklama, hijyeni koruma gibi pek çok avantajı aynı anda üzerinde barındırmaktadır. Kullanılacağı alan ve taşıyacağı eşyanın boyutlarına göre sınırsız ebat seçeneğine sahip olan, kare ve dikdörtgen çeşitlemesi ile en uygun koşulu yaratan taşıma kolileri, çevreci ve geri dönüşüm özelliği ile de ayrıca büyük avantaj sağlamaktadır. Taşıma Kolisi İmalatçıları başlığı altında hizmet veren Taşıma Kolisi Fiyatları ile büyük avantaj sağlayıp fark yaratan firmamız, hizmet kalitesi ve müşteri yaklaşımı ile tercih sebebi olmaktadır.
 

 

Foto Galeri