Tripleks Koli Monart Ambalaj / Ürünler / Dopel / Tripleks Koli
Tripleks Koli

Tripleks Koli, 3 oluk olmak üzere toplamda 7 kağıdın birleşmesinden meydana  gelir. Genelde ihracat yapan firmaların kullandığı tripleks koli ağır ürünleri ve kırılma tehlikesi bulunan ürünleri taşınmasında kullanılır. Üretiminde yüksek gramajlı kağıt kullanılan tripleks koli 300-400 kg olan makine ve benzeri ürünleri de çok rahat taşımaktadır.  Tripleks koli birçok ürüne göre daha ekonomiktir. Ahşap sandık yaptırmak hem daha yüksek maliyetli hem de Avrupa birliği ülkelerine ürününüzü sevk ederken belli koşullardan geçirmeniz gerektiği için sorunlu bir ambalaj çeşididir. Piyasada kalın koli, sert koli, gramajlı koli, palet kolisi, ihracat kolisi gibi bir çok isimle de kullanılmaktadır.

Monart ambalaj olarak Tripleks koli ve tripleks kutu ihtiyaçlarınızı hızlı çözmler ürete bilir ve size kaliteli ucuz tripleks koli suna biliriz.

Tripleks koli üzerine firmanızın logo ve iletişim bilgilerini de basarak müşterilerinizin size bakış açıcını artıra bilir aynı zamanda reklamınızı da yapmış olursunuz.

Tripleks kolilerin kenarlarına el tutma yerleri açılıp kolilerin rahat taşınmasını da sağlaya bilirisiniz.

Baskılı ve baskısız tripleks koli ihtiyacınız var ise bizimle irtibata geçiniz. Arkadaşlarımız size en iyi fiyatı sunacaklardır.

 

Sadece sevkiyatlarda size çözüm üretmez tripleks koli aynı zamanda depolarınızda ürünlerinizi daha uzun süre saklamanızı ve doğru istiflemenizi de sağlar. Monart Ambalaj ambalaj konusunda baskılı veya baskısız koli yada Tripleks Koli konusunda size en doğru çözümleri sunar.